İçerik Resmi NEDEN? www.koyunlum.net
Kategori:Duyurular/Site Duyuruları
Yazıyı Ekleyen:Yonetici

Globalleşen dünyada teknolojinin nimetlerinden yaralanarak yeniliğe açık internet ortamında bizde varız.

Koyunlu' lu olupta yıllarca ahhh çekip köyüne gidemeyen hemşehrilerimiz vardı. En azından köye gitmiş gibi birazda olsun bu özlemi gidermek .Yine Yurt dışında olan hemşerilerimizi düşündük.Çok fazla gurbetçimiz olmasada var.Onları oralarda mahzun ve kimsesiz bırakmamak köyünün kokusunu duymasada en azından kendinden bir şeyler bulabileceği ortamı yaratmak.Genç jeneresyona Koyunlu da geçmişte nasıldı azda olsa bilgisi olsun.Memleketlerine dair objeler onları mutlu eden bilgileri ulaştırmak.Bu arada öğrenirken, düşünürken eğlendirmek.Milli manevi duygularımız birlik , beraberlik kaynaşmanın sağlanması.
Hiç bir şekilde argo, geyik muhabbetine girmeden gayet nezih, kaliteli bir ortamda kültür portalı olarak'Halka hizmet Hakka hizmet'dustüruyla elden geldiği kadarıyla bir şeyler verebilmek.Elbetteki atladığımız şeyler olacak.Sizlerin katkısını yapıcı eleştirilerinizi bekleriz.Tüm hemşehrilerimizi saygıyla selamlar.

Taklitlerinden sakının.Taklitler aslını yaşatır.


Tüm hemşehrilerimizin hayattaki sıkıntılardan azad eylesin.İşlerinde kolaylıklar bol rızık ihsan eylesin.Rabbim cümlemizi deprem, sel felaketlerinden, doğal afetlerden korusun.İmtihanımızı kolay eylesin.Yarınımızı , yar, devletimizi daim eylesin.Dualar müşterektir.

Bize Yazın
Adınız-Soyadınız: Mesajınız: Doğrulama kodu:
   
E-posta Adresiniz:
 
Mesajınızın konusu:
 
Yetkili Girişi
Kullanıcı adı:
 
Parola: